
Gastrolux жылу шкафы ДАНА-078/10GN
- Бар
- Коды:343950
1 937 797 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ШТО-078/10GN жылу шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыстық тағамдар мен сусындарды тасымалдауға, қысқа мерзімді сақтауға және температурасын ұстап тұруға арналған. Температура реттегіші шкаф ішіндегі қажетті температураны орнатады, ыстыққа төзімді тығыздағыш есіктің максималды жылу оқшаулауын қамтамасыз етеді. Алынбалы эргономикалық тұтқа шкафтың қозғалуына ыңғайлылықты қамтамасыз етеді, ысырмалар ыстық ыдыстарды тасымалдау кезінде есіктің кездейсоқ ашылуына жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару
- Конвекциялық бір камералы модель
- Соқыр оқшауланған есік
- тежегіші бар 2 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны: 10
- Гастроэем сыйымдылығының типтік өлшемі: GN 2/1
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 174 келі |
| Биіктігі | 1820 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | +30-дан +80 °С-қа дейін |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 1 937 797 ₸



