
Gastrolux жылу шкафы ДАНА-057/10GN
- Бар
- Коды:74908
1 621 594 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ШТО-057/10GN жылу шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық 2 ысырмасы бар топсалы есікпен және қозғалуға арналған тұтқамен жабдықталған.
Сыйымдылықтардың кез келген саны мен өлшеміне орындауға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны: 10
- Гастрохем сыйымдылығының типтік өлшемі: GN 1/1 (530х325 мм)
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 1 621 594 ₸


