
Үстел жылу Gastrolux СТС-127
- Бар
- Коды:67188
448 502 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылытылатын үстелі бар Gastrolux СТС-127 сыртқы жылыту үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды көрсетуге және ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдықтың 4 жағынан әбзелдері бар.
Бортпен немесе бортсыз орындалуы мүмкін.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстелдің температуралық режимі | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын үстел үсті |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 448 502 ₸




