
Үстел жылу Gastrolux СТО-087Р
- Бар
- Коды:67257
601 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СТО-087Р жылыту үстелі қамырды жаюға, өнімдерді өңдеуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық топсалы есіктермен және сөремен жабдықталған.
Бортпен немесе бортсыз орындалуы мүмкін.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37.44 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 601 478 ₸




