
Жылу үстелі Gastrolux СТОС-076Р
- Бар
- Коды:67289
710 357 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылытылатын үстелі бар Gastrolux СТОС-076Р жылыту үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді өңдеуге және дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық топсалы есіктермен және сөремен жабдықталған.
Бортпен немесе бортсыз орындалуы мүмкін.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.56 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын камера және үстел үсті |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 710 357 ₸




