
Үстел жылу Gastrolux СТО-096С
- Бар
- Коды:67209
719 944 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СТО-096С арқылы өтетін жылыту үстелі қамырды жаюға, өнімдерді өңдеуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық 2 жағынан орналасқан жылжымалы есіктермен және сөремен жабдықталған.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53.04 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 719 944 ₸



