
Үстел жылу Gastrolux СТО-137Р
- Бар
- Коды:67262
737 948 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СТО-137Р жылыту үстелі қамырды жаюға, өнімдерді өңдеуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық топсалы есіктермен және сөремен жабдықталған.
Бортпен немесе бортсыз орындалуы мүмкін.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51.84 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 737 948 ₸




