
Үстел жылу Gastrolux СТО-146Р
- Бар
- Коды:67250
733 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СТО-146Р жылыту үстелі қамырды жаюға, өнімдерді өңдеуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық топсалы есіктермен және сөремен жабдықталған.
Бортпен немесе бортсыз орындалуы мүмкін.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54.72 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 733 900 ₸




