
Мұздатқыш үстел ARKTO СХНН-3-70
- Бар
- Коды:333381
753 789 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АРКТО СХНН-3-70 мұздатқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала мұздатылған тағамдарды сақтауға арналған. Модель төменгі жағында орналасқан, алдыңғы жылу өткізгіш торы бар қондырғы бөлімімен, артқы жағы бар жұмыс үстелімен, 3 бұралмалы есікпен және сандық дисплейі бар электронды басқару блогымен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 6 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Құбырлы электр жылытқыштың (ТЭН) көмегімен жібіту
- Ішкі көлем температурасының сандық көрсеткіші
- Тоңазытқыш қондырғысына техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін ұсақтағыш клапан
- Энергияны үнемдейтін хладагент R290
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Кеңістікті оңтайландыру үшін тұтқалардың бетіне біріктірілген
- Беттерді тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 32 °С
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 160 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1115 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 370 л |
| Тұтынылатын қуат | 9.2 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °С |
| Ені | 1500 мм |
| Қаптамадағы ені | 1670 мм |
- Бағасы: 753 789 ₸


