
Мұздатқыш үстел ATESY СПН/М-221/20-1007
- Бар
- Коды:244343
997 633 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SPN / M-221/20-1007 мұздатқыш үстелі қамырды илеуге, тамақ өнімдерін, жартылай фабрикаттарды, сусындар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өңдеуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель гастрономиялық тор сөремен, жақындатылған есіктермен және биіктігі 25 мм-ге дейін реттелетін дөңгелек тірек аяқтарымен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үстіңгі тақтайы AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған.
Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Испания
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 220 л
- Пайдалы: 140 л
- Сөре биіктігін реттеу қадамы: 45 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 35 кг
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 111 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 220 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -10 °С дейін |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 997 633 ₸


