
Мұздатқыш үстел Abat СХН-60-01 (2 жәшік, есік-шыны, борт)
- Бар
- Коды:185689
838 643 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХН-60-01 мұздатқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті мұздатуға және сақтауға арналған. Модельде биіктігі реттелетін 1 торлы сөре, 1 топсалы шыны есік және толық оқшаулауды қамтамасыз ету үшін магнитті кірістірілген тығыздағыштары бар 2 тартпа және реттелетін аяқтары бар.
Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік жылу оқшаулағышы бар қалыңдығы 1 мм жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған. Үстелдің жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 42 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Danfoss компрессоры
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- ТЭННІҢ автоматты ерітуі
- Динамикалық салқындату
- Жабық агрегаттық бөлік
- Коррозияға төзімділігі жоғары 19
- Климаттық класы: 5
- Хладагент: R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 260 л
- Сөре өлшемі: 466x424 мм
- Жәшіктің өлшемі: 458х382х154 мм
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24010113200 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125.6 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Жәшіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Шыны есіккӨлемі | 260 л |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °С |
| Ені | 1486 мм |
- Бағасы: 838 643 ₸


