
Мұздатқыш үстел Abat СХН-70
- Бар
- Коды:104284
884 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХН-70 мұздатқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті мұздатуға және сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін бір сөремен-тормен және аяқтармен жабдықталған.
Құрылым қалыңдығы 1 мм жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғаны қоспағанда). Үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен құю арқылы жүзеге асырылады. Үстелдің жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 42 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Danfoss компрессоры
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін есікке магниттік кірістіруі бар тығыздағыш (жақынырақ)
- Климаттық класы: 5
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 150 л
- Сөрелердің өлшемі: GN 1/1
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24100111000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.26 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °С |
| Ені | 957 мм |
- Бағасы: 884 209 ₸


