
КАЙМАН КСМ-4312/60 мұздатқыш үстелі
- Бар
- Коды:336492
1 470 766 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КСМ-4312/60 мұздатқыш үстелі мейрамханаларда, барларда, кафелерде, асханаларда, кәсіби асүйлерде және тамақ өнеркәсібінде тамақ өнімдерін салқындатуға, сақтауға және өңдеуге арналған. Төзімді үстелдің үстіңгі жағында жартылай фабрикаттарды кесуге, орауға және ұруға болады. Модель 7 жәшікпен және 1 есікпен жабдықталған. Бұйым орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан ерекшеленетін беріктігімен және долговечностью.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту түрі: ТЭН
- Термостат: электрондық блок
- Шредердің клапаны
- Хладагент R290
- 1 секция: 1 шағын жәшік және 1 үлкен жәшік; 2 секция: 3 шағын жәшік; 3 секция: есік; 4 секция: 2 стандартты жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +32 °С дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 60%-ға дейін%
Назар аударыңыз! Бірінші фотода 4 есігі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 175 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Жәшіктер саны | 7 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 548 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.58 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °С |
| Ені | 2200 мм |
| Қаптамадағы ені | 2410 мм |
- Бағасы: 1 470 766 ₸



