
КАЙМАН КСМ-3232/70 мұздатқыш үстелі
- Бар
- Коды:337306
1 777 829 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КСМ-3232/70 мұздатқыш үстелі мейрамханаларда, барларда, кафелерде, асханаларда, кәсіби асүйлерде және тамақ өнеркәсібінде тамақ өнімдерін салқындатуға, сақтауға және өңдеуге арналған. Төзімді үстелдің үстіңгі жағында жартылай фабрикаттарды кесуге, орауға және ұруға болады. Модель 10 жәшікпен жабдықталған. Бұйым орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан ерекшеленетін беріктігімен және долговечностью.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Термостат: электрондық блок
- Шредердің клапаны
- Хладагент R290
- 1 секция: 3 шағын жәшік; 2 секция: 2 стандартты жәшік; 3 секция: 3 шағын жәшік; 4 секция: 2 стандартты жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +32 °С дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 60%-ға дейін%
Назар аударыңыз! Бірінші фотода 4 есігі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Гастрономиялыққораптар саны | 10 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 658 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.58 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °С |
| Ені | 2200 мм |
| Қаптамадағы ені | 2410 мм |
- Бағасы: 1 777 829 ₸



