
VIATTO SNACK2200BT мұздатқыш үстелі
- Бар
- Коды:340122
1 131 319 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SNACK2200BT мұздатқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік өнімдерін өңдеуге, мұздатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель бүйірінде орналасқан қондырғы бөлімімен, артқы жағы бар жұмыс үстелімен, топсалы есіктері бар 2 секциямен және гриль сөресімен, электронды термостатпен және сандық жарықдиодты дисплейі бар басқару панелімен жабдықталған. Корпусы мен ішкі қаптамасы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тиімді динамикалық салқындату жүйесі
- Буландырғышты автоматты еріту
- Температураның сандық көрсеткіші
- Беттерді тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R290
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тәуліктік энергия тұтыну: 6,572 кВТ⋅сағ
- Ішкі габариттері: 795х480х560 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 260 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.47 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -20-дан -10 °С-қа дейін |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 1 131 319 ₸


