
VIATTO GN2100BT мұздатқыш үстелі
- Бар
- Коды:202410
1 069 050 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GN2100BT мұздатқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ өнімдерін өңдеуге, салқындатуға, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель бүйірінде орналасқан агрегаттық бөліммен, электронды термостатпен, үстелдің үстіңгі тақтайымен, топсалы есіктері бар 2 мұздатқышпен, гастрономдарға арналған 2 сөремен, тұрақты тіректермен, қуат кабелімен және сандық дисплейі бар басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үсті жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тиімді динамикалық салқындату үшін кіріктірілген желдету жүйесі және қондырғы бөлігінің алдыңғы панеліндегі перфорацияланған тор
- Буландырғышты автоматты еріту
- Ыңғайлы мәзір арқылы оңай басқару
- Дисплейдегі температура көрсеткіші
- Есіктердің сенімді бекітілуі және герметикалығы
- Беттерді оңай тазалау және дезинфекциялау үшін корпустың ойластырылған құрылымы
- Хладагент R290
- Энергия тиімділігі сыныбы: D
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тәуліктік энергия тұтыну: 6,95 кВТ⋅сағ
- Оқшаулау қалыңдығы: 60 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Асқазан сыйымдылығы GN1/1
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 118 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 860 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 314 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.47 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -20-дан -10 °С-қа дейін |
| Ені | 1360 мм |
| Қаптамадағы ені | 1390 мм |
- Бағасы: 1 069 050 ₸


