
VIATTO SS45BT ECX мұздатқыш үстелі
- Бар
- Коды:127598
955 765 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SS45BT ECX мұздатқыш үстелі тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ мұздатылған тағамдар мен сусындарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель статикалық салқындату жүйесімен және автоматты ерітумен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан, ішкі камерасы алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 сөре-тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 8,125 кВТ.
- Хладагент: R134a
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SNACK SS45BT ECX / 157702 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 260 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.23 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -20-дан -15 °С-қа дейін |
| Ені | 943 мм |
- Бағасы: 955 765 ₸


