
VIATTO SNACK3200BT мұздатқыш үстелі
- Бар
- Коды:348018
1 285 106 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SNACK3200BT мұздатқыш үстелі тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ мұздатылған тағамдар мен сусындарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель бортпен және LED дисплейі бар электронды термостатпен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты еріту
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 1230х480х560 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 800 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 386 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.57 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Температуралық режим | -20-дан -10 °С-қа дейін |
| Ені | 1795 мм |
| Қаптамадағы ені | 1900 мм |
- Бағасы: 1 285 106 ₸


