
Мұздатқыш үстел Gastrolux СМН1-067/1Д/S
- Бар
- Коды:343927
1 193 267 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standart сериялы Gastrolux СМН1-067/1Д/S мұздатқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді, жартылай фабрикаттарды және балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған. Модель бос топсалы есікпен, сөре торымен, автоматты жібіту функциясы бар электронды басқару блогымен және биіктігі реттелетін 4 аяқпен жабдықталған. Қозғалтқыш бөлігінің алдыңғы панелінде тоңазытқыш қондырғысын салқындату үшін ауамен қамтамасыз етуге мүмкіндік беретін үлкен перфорация аймағы бар. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мырышталған болаттан, сөре-тор полимерлі жабыны бар металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Төмен температуралы модель
- Асқазан сыйымдылығы GN 1/1
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре-тордың өлшемі: 530х325 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 50 кг
- Сөре-торлардың түсі: ақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1065 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 860 мм |
| Көлем | 110 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан -8 °С-қа дейін |
| Ені | 600 мм |
| Қаптамадағы ені | 695 мм |
- Бағасы: 1 193 267 ₸


