
Мұздатқыш үстел Gastrolux СМН1-065/1Д/S
- Бар
- Коды:111779
1 157 463 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Standart сериялы Gastrolux СМН1-065/1Д/S мұздатқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және тамақ дайындауға, тамақ өнімдерін, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы RAL полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Есіктерді 180° толық ашудың бірегей технологиясы камераға кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз етеді, тұтынылатын компоненттердің қызмет ету мерзімін ұзартады, есік арқылы суықтың минималды жоғалуына қол жеткізуге мүмкіндік береді, соның арқасында компрессордың жұмыс уақыты қысқарады, сондықтан оның қызмет ету мерзімі айтарлықтай артады.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға төмен жылу беру
- Бортпен және бортсыз орындау
- Перфорацияланған сөре
- Есік контурын жылыту
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттар мен табалардың типтік өлшемдері: GN 2/3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
- Артқы қабырғасын тот баспайтын болатқа ауыстыру. болат
- Gastrolux бөтелкелеріне арналған қалта
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | аяз. Standart, төменгі агрегат, 600х500х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 64 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан -8 °С-қа дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 157 463 ₸


