
Gastrolux СМТ1-096/1Д/Sp жылу жабдығына арналған мұздатқыш үстел
- Бар
- Коды:111785
1 307 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандартты сериялы Gastrolux SMT1-096 / 1D / Sp жылу жабдықтарына арналған мұздатқыш үстел қамырды жайып, тамақ дайындауға, тамақ өнімдерін, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ оған жылу жабдықтарын орналастыруға арналған. тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы RAL полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға төмен жылу беру
- Бортпен және бортсыз орындау
- Сөре-тор
- Есік контурын жылыту
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттар мен табалардың типтік өлшемдері: GN 2/3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Топсалы шыны есігі бар секция
- Полипропиленнен жасалған үстел үсті
Назар аударыңыз! Фотосуретте есіктердің басқа саны бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | аяз. Жылу жабдықтарына арналған арнайы, 900х600х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 80 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.35 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан -8 °С-қа дейін |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 307 721 ₸


