
Мұздатқыш үстел Gastrolux СМБ2-135/2Д/S
- Бар
- Коды:111776
1 685 755 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Standart сериялы Gastrolux СМБ2-135 / 2Д /S мұздатқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және тамақ дайындауға, тамақ өнімдерін, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы RAL полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Есіктерді 180° толық ашудың бірегей технологиясы камераға кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз етеді, тұтынылатын компоненттердің қызмет ету мерзімін ұзартады, есік арқылы суықтың минималды жоғалуына қол жеткізуге мүмкіндік береді, соның арқасында компрессордың жұмыс уақыты қысқарады, сондықтан оның қызмет ету мерзімі айтарлықтай артады.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға төмен жылу беру
- Реттелетін аяқтар
- Бортпен және бортсыз орындау
- Перфорацияланған сөре
- Есік контурын жылыту
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттар мен табалардың типтік өлшемдері: GN 2/3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Агрегат үстінен жуу 500х300х150 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
- Gastrolux бөтелкелеріне арналған қалта
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | аяз. Standart, бүйірлік агрегат, 1340х500х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 160 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.45 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан -8 °С-қа дейін |
| Ені | 1340 мм |
- Бағасы: 1 685 755 ₸


