
Мұздатқыш үстел Gastrolux СМ1-096/1Д/Maxi
- Бар
- Коды:141447
1 756 821 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СМ1-096/1Д/Maxi мұздатқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және тамақ дайындауға, азық-түліктерді, жартылай фабрикаттарды және балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында мұздатуға және сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель 2 сөре-тормен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ұлғайтылған пайдалы көлем
- Оператор тарапынан магниттердегі алмалы-салмалы ірге
- Қайтарылатын топсалардағы есіктердің конструкциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,47 м3
- Аяқтардың биіктігі: 70 мм
- Гастроэмкосттар мен табалардың типтік өлшемдері: GN 2/3
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Тот баспайтын болаттан жасалған Gastrolux 930 мм артқы қабырға
- Gastrolux топсалы шыны есігі бар секция
- 1 секциялы үстелге арналған Gastrolux бөтелкелеріне арналған қалта
- Gastrolux тоңазытқыш үстелдеріне арналған бағыттағыштар GN үшін, 1 деңгей
- Үстел үсті Vicostone кварц агломераты (20 мм)
- Полипропиленнен жасалған үстел үсті
- 3 жылжымалы жәшіктен тұратын секция
- 2 жылжымалы жәшіктен тұратын секция
- Сөре-тор Gastrolux 600х700 мм
- Жуу ваннасы бар бейтарап секция (үстеме GN 2/3) 460 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте 1 есігі мен 3 тартпасы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 470 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.25 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан -8 °С-қа дейін |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 1 756 821 ₸


