
Мұздатқыш үстел Gastrolux СМН3-146/3Д/S
- Бар
- Коды:67039
1 805 704 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Standart сериялы Gastrolux СМН3-146/3Д/S мұздатқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және тамақ дайындауға, тамақ өнімдерін, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы RAL полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Есіктерді 180° толық ашудың бірегей технологиясы камераға кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз етеді, тұтынылатын компоненттердің қызмет ету мерзімін ұзартады, есік арқылы суықтың минималды жоғалуына қол жеткізуге мүмкіндік береді, соның арқасында компрессордың жұмыс уақыты қысқарады, сондықтан оның қызмет ету мерзімі айтарлықтай артады.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға төмен жылу беру
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттар мен табалардың типтік өлшемдері: GN 2/3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
- Артқы қабырғасын тот баспайтын болатқа ауыстыру. болат
- Полипропиленнен жасалған үстел үсті
- Gastrolux бөтелкелеріне арналған қалта
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | аяз. Standart, төменгі агрегат, 1460х600х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 3 |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 240 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.6 кВТ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан -8 °С-қа дейін |
| Ені | 1460 мм |
- Бағасы: 1 805 704 ₸


