
Шабу палубасы ATESY КР-С-500-514-02- Д
- Бар
- Коды:130532
343 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY КР-С шабу палубасы-500-514-02- Д қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады: энтрекоттарды, шницельдерді және басқа да жартылай фабрикаттарды кесу, сондай-ақ құс еті мен балықты өңдеу. Қаңқа мырышталған болаттан, палуба калибрленген ағаш блоктарды желімдеу арқылы табиғи буктан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Калибрленген ағаш блоктарды желімдеу деформацияның алдын алады
- Беті кеуіп қалмас үшін өсімдік майымен майланған
- 6 бойлық шпилькамен нығайтылған (әр бағытта 3)
- Қаңқаның барлық жиектерінің иілуі бар, бұл пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Мұздатылған ұшаларды және жартылай ұшаларды бөлшектеуге арналмаған
- Толығымен жиналмалы қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Палубаның өлшемдері: 500х500х150 мм
- Қаңқа металының қалыңдығы: 1,2 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 40х40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КР-С-500-514-02- Д (КР-500/700) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 514 мм |
| Үстел үсті материалы | ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 514 мм |
- Бағасы: 343 824 ₸


