
Шабу палубасы ATESY КРН-400
- Бар
- Коды:30880
153 622 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY KRN-400 кесу палубасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады: тағамдарды, шницельдерді және басқа да жартылай фабрикаттарды кесу, сондай-ақ құс еті мен балықты өңдеу. Бұйым калибрленген ағаш блоктарды желімдеу арқылы табиғи буктан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Калибрленген ағаш блоктарды желімдеу палубаның майысуын болдырмайды
- Палубаның беті кеуіп қалмас үшін өсімдік майымен майланған
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Үстел үсті палубасы КРН-400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.7 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Үстел үсті материалы | ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 153 622 ₸


