
Шабу палубасы ATESY КР-С-500-514-02- Б
- Бар
- Коды:275374
220 039 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY КР-С шабу палубасы-500-514-02- П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады: энтрекоттарды, шницельдерді және басқа да жартылай фабрикаттарды кесу, сондай-ақ құс еті мен балықты өңдеу. Қаңқасы мырышталған болаттан, палубасы полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті оңай аударылады және екі жағынан да пайдалануға болады, бұл қызмет ету мерзімін ұзартады
- Еден жабынына зақым келтірмейтін пластикалық негізі бар тірек аяқтары
- Толығымен жиналмалы қаңқа
- Қызмет көрсетуде және санитарлық-гигиеналық өңдеуде ыңғайлы
Қосымша сипаттамалар:
- Палуба үстелінің қалыңдығы: 60 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 35°C-қа дейін
- Қаңқа металының қалыңдығы: 1,2 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 40х40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 514 мм |
| Үстел үсті материалы | полипропилен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 514 мм |
- Бағасы: 220 039 ₸


