
Шабу палубасы ATESY КР-Л-500-650-02- Д
- Бар
- Коды:130530
451 447 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY шабу палубасы КР-Л-500-650-02- Д қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады: энтрекоттарды, шницельдерді және басқа да жартылай фабрикаттарды кесу, сондай-ақ құс еті мен балықты өңдеу. Қаңқа диаметрі 50 мм AISI 304 тот баспайтын құбырдан, палуба калибрленген ағаш блоктарды желімдеу арқылы табиғи буктан, раманың тірек аяқтары пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Калибрленген ағаш блоктарды желімдеу деформацияның алдын алады
- Беті кеуіп қалмас үшін өсімдік майымен майланған
- 6 бойлық шпилькамен нығайтылған (әр бағытта 3)
- Палубаны периметрі бойынша қатайтатын тот баспайтын болаттан жасалған жолақ оның беріктігін арттырады
- Қаңқаның барлық жиектерінің иілуі бар, бұл пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Дәнекерленген қаңқа
Сипаттамалары:
- Палубаның өлшемдері: 500х500х150 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 50 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КР-Л-500-650-02- Д (КР-500/800) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Үстел үсті материалы | ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 451 447 ₸


