
Етті шабуға арналған палуба Abat КРМ-50
- Бар
- Коды:165425
313 464 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ет кесуге арналған палуба Abat КРМ-50 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты кесу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстелдің үсті ағаштан (желімделген бук), дәнекерленген боялған қаңқасы болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 120 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801208 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Үстел үсті материалы | ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 313 464 ₸


