
Үстел үсті КАЙМАН КР-2/0404-А (бук) шабатын палуба
- Бар
- Коды:311067
146 854 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КР-2/0404-А үстел үсті шабу палубасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет шикізатын өңдеу және аспаздық өнімдерді дайындау үшін қолданылады: антрекоттарды, шницельдерді және басқа да жартылай фабрикаттарды кесу. Модель тұрақты тіректермен жабдықталған. Шаршы қималы корпус майланған беті бар табиғи буктан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің қалыңдығы: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КР-2/0404 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Үстел үсті материалы | ағаш |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 146 854 ₸


