
Етті шабуға арналған палуба KAYMAN КР-12/0505
- Бар
- Коды:116254
260 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ет кесуге арналған палуба KAYMAN КР-12/0505 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты кесу үшін қолданылады. Модель белдікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған, бұл еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік береді. Дәнекерленген қаңқа AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы қалыңдығы 70 мм бук ағашынан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161166 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Үстел үсті материалы | ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 260 015 ₸


