
KAYMAN КР-11/0506-А (полипропилен) едендік шабу палубасы
- Бар
- Коды:311071
369 632 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КР-11/0506-А едендік шабу палубасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет шикізатын өңдеу және аспаздық өнімдерді дайындау үшін қолданылады: антрекоттарды, шницельдерді және басқа да жартылай фабрикаттарды кесу. Модель төртбұрышты үстелдің үстіңгі тақтайымен және 4 тұрақты қисық тірекке тірекпен жабдықталған. Үстел үсті ақ түсті берік полипропиленнен, дәнекерленген қаңқасы AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек қималы құбыр профилінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аударылған кезде екі бетте де жұмыс істеуге және тазалау ыңғайлылығына арналған оңай алынбалы үстел үсті
- Құрылымды нығайту үшін периметр бойынша байлау
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 60 мм
- Қаңқа профилінің диаметрі: 50 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Үстел үсті материалы | полипропилен |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 369 632 ₸


