
Етті шабуға арналған палуба KAYMAN КР-11/0505
- Бар
- Коды:116253
340 383 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ет кесуге арналған палуба KAYMAN КР-11/0505 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты кесу үшін қолданылады. Модель белдікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған, бұл еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік береді. Дәнекерленген қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, үстелдің үстіңгі тақтайы қалыңдығы 60 мм полипропиленнен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161165 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Үстел үсті материалы | полипропилен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 340 383 ₸


