
Gastrolux КР-055 шабу палубасы
- Бар
- Коды:109342
554 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux КР-055 шабу палубасы қасапханада, азық-түлік дүкенінің бөлімінде, мейрамханада немесе ет өңдеу цехында етті кесуге арналған. Қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған, үстелдің үсті - қалыңдығы 70 мм полипропиленнен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | үстел үсті — полипропилен 500х500х700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.1 кг |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Үстел үсті материалы | полипропилен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 554 232 ₸


