
GASTRORAG TVS-HW-450 орау машинасы
- Бар
- Коды:40793
65 297 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TVS-HW-450 орау машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті созылатын пленкаға орау үшін қолданылады. Модель "ыстық үстелмен" жабдықталған.
Сипаттамалары:
- Температуралық режим: 50-ден 140 °C-қа дейін
- Үлдірдің ені: 450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 140 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 65 297 ₸


