
VIATTO VA-HW450 термоқаптамасы
- Бар
- Коды:185810
65 193 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HW450 термоқаптамасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, сусындарды, медициналық препараттарды, металл бұйымдарын, косметиканы, кітаптарды, өнер бұйымдарын және басқа да өнімдерді орау үшін қолданылады. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қыздырылатын пластинада тефлон жабыны бар.
Сипаттамалары:
- Жұмыс температурасы: 40-тан 140 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Қуат | 0.27 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Ені | 540 мм |
| Үлдірдің ені | 450 мм |
- Бағасы: 65 193 ₸


