
Hurakan HKN-CNW460 PRO термоқаптау аппараты
- Бар
- Коды:83575
68 191 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CNW460 PRO термоқаптау аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын өнімдерді (көкөністер, жемістер, ет, ірімшік және макарон өнімдері) стрейч-пленкаға орау үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
- Температуралық режим: 55-тен 140 °С-қа дейін
- Пышақтың ұзындығы: 450 мм
- Қаптамадағы габариттері: 670х540х180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Қуат | 0.32 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 68 191 ₸


