
ARKTO СХС-2-60 тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:262985
557 440 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АРКТО СХС-2-60 тоңазытқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған тамақ өнімдерін сақтауға арналған. Модель бүйірінде орналасқан, алдыңғы жылу өткізгіш торы бар жиынтық бөлігімен, артқы жағы бар үстіңгі тақтаймен, 2 топсалы есікпен және сандық дисплейі бар электронды басқару блогымен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарының көмегімен еріту
- Ішкі көлем температурасының сандық көрсеткіші
- Тоңазытқыш қондырғысына техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін ұсақтағыш клапан
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Кеңістікті оңтайландыру үшін тұтқалардың бетіне біріктірілген
- Беттерді тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 32 °С
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 286 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 6 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1350 мм |
- Бағасы: 557 440 ₸


