
Тоңазытқыш үстел ARKTO СХСН-2-60
- Бар
- Коды:333335
511 414 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO SHSN-2-60 тоңазытқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған тағамдарды сақтауға арналған. Модель төменде орналасқан агрегаттық бөлікпен, артқы жағы бар үстелшемен, 2 топсалы есікпен және сандық дисплейі бар электронды басқару блогымен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарының көмегімен еріту
- Ішкі көлем температурасының сандық көрсеткіші
- Тоңазытқыш қондырғысына техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін ұсақтағыш клапан
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Кеңістікті оңтайландыру үшін тұтқалардың бетіне біріктірілген
- Беттерді тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3,2 кВТ
- Көлем:
- Жалпы: 220 л
- Пайдалы: 180 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 850-ден 900 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1115 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 830 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 220 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 6 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1000 мм |
| Қаптамадағы ені | 1170 мм |
- Бағасы: 511 414 ₸


