
Тоңазытқыш үстел ATESY СПБ/О-221/20-1307
- Бар
- Коды:244301
987 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SPB/O-221/20-1307 тоңазытқыш үстелі қамырды илеуге, өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель гастрономиялық тор сөремен, жақындатылған есіктермен және биіктігі 50 мм-ге дейін реттелетін дөңгелек тірек аяқтарымен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үстіңгі тақтайы AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған.
Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Испания
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 350 л
- Пайдалы: 244 л
- Сөре биіктігін реттеу қадамы: 45 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 35 кг
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 117 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1390 мм |
- Бағасы: 987 542 ₸


