
Тоңазытқыш үстел ATESY СПН/О-421/20-1007
- Бар
- Коды:314672
1 137 917 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY тоңазытқыш үстелі SPN/O-421/20-1007 қамырды илеуге, өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель гастрономиялық тор сөремен, жақындары бар есіктермен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан, үстіңгі жағы тастан, артқы қабырғасы мен түбі мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Испания
- Борттың биіктігі: 50 мм
- Хладагент: R134a
Үстелдің пайдалы көлемі: 140 л
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 220 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 137 917 ₸


