
Салқындатылатын беті бар үстел Abat ПВВ(Н)-70 СО
- Бар
- Коды:24922
768 666 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПВВ(Н)-70 СО салқындатылған беті бар үстел ет пен балықты союға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді көрсетуге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған. Үстелдің жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 32 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,35 кг
- Столеница алаңы: 1,05 м2
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 5,4 кВТ
- Төменгі сөреге максималды жүктеме: 50 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайына рұқсат етілген жүктеме: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПВВ(Н)-70-СО / 210000080625 / 71001080625 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ашықтемпературалық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Салқындатылатын үстелдің үстіңгі тақтайы | ернеуі жоқ |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 768 666 ₸



