
Тоңазытқыш үстел Abat СХС-60-01- Бастап (2 есік, ернеуімен)
- Бар
- Коды:66717
1 033 057 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС тоңазытқыш үстелі-60-01- ЖО қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен құю арқылы жүзеге асырылады.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210000002426 / 24011011100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 260 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1486 мм |
- Бағасы: 1 033 057 ₸



