
Abat СХС-60-01 тоңазытқыш үстелі (жәшіктер 1/2, есік, ернеу)
- Бар
- Коды:136208
709 137 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-60-01 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель салқындатылмайтын жұмыс бетімен, 1/2 тартпамен, магнитті кірістірілген тығыздағыштары бар 1 топсалы есікпен, биіктігі реттелетін 2 торлы сөремен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік оқшаулағышы бар жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R404a
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
- Шаңнан және зақымданудан қорғаудың жоғары дәрежесі
- Жоғары жылу оқшаулау
- Ыстықта да үздіксіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
- Сөрелердің өлшемдері: 400x476 / 400x445 мм
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
Назар аударыңыз! Суретте 2 металл есіктері бар ұқсас модель көрсетілген
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | Есік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24010013100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 260 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1486 мм |
- Бағасы: 709 137 ₸


