
Abat СХС-70-01 тоңазытқыш үстелі (1 есік-шыны, 1 есік-металл, ернеусіз)
- Бар
- Коды:136684
751 137 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-70-01 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель салқындатылмайтын жұмыс бетімен, сол жағында магнитті кірістіруі бар тығыздағышы бар топсалы шыны есікпен, оң жағында магнитті кірістіруі бар тығыздағышы бар топсалы металл есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік оқшаулағышы бар жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған, есігі шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R404a
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
- Шаңнан және зақымданудан қорғаудың жоғары дәрежесі
- Жоғары жылу оқшаулау
- Ыстықта да үздіксіз жұмыс
- Оң жақтағы жәшіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
- Сөрелердің өлшемдері: GN 1/1
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
Назар аударыңыз! Суретте 2 металл есіктері бар ұқсас модель көрсетілген
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | Есік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24110022100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 310 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1428 мм |
- Бағасы: 751 137 ₸


