
Abat СХС-70 тоңазытқыш үстелі (есік, ернеусіз)
- Бар
- Коды:227131
760 000 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-70 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен құю арқылы жүзеге асырылады. Үстелдің жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 42 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың түрі: GN 1/1
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | Есік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24100021000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 1 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 150 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 957 мм |
- Бағасы: 760 000 ₸


