
Abat СХС-60-02 тоңазытқыш үстелі (1 есік, 1 есік-шыны, 1 есік, ернеусіз)
- Бар
- Коды:137004
844 650 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-60-02 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель салқындатылмайтын жұмыс бетімен, магнитті кірістірілген тығыздағыштары бар 2 топсалы есікпен (солға және оңға),ортасында магнитті кірістірілген тығыздағыштары бар топсалы шыны есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік оқшаулағышы бар жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған, есігі шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R404a
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
- Шаңнан және зақымданудан қорғаудың жоғары дәрежесі
- Жоғары жылу оқшаулау
- Ыстықта да үздіксіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
- Сөрелердің өлшемдері: 400x476 мм
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,35 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
Назар аударыңыз! Суретте 3 металл есіктері бар ұқсас модель көрсетілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24020021210 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 119 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 400 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 2004 мм |
- Бағасы: 844 650 ₸


