
Abat СХС-70-01 тоңазытқыш үстелі (4 жәшік, ернеусіз)
- Бар
- Коды:136675
855 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-70-01 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель салқындатылмайтын жұмыс бетімен, 4 жәшікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік оқшаулағышы бар жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R404a
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
- Шаңнан және зақымданудан қорғаудың жоғары дәрежесі
- Жоғары жылу оқшаулау
- Ыстықта да үздіксіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
- Сөрелердің өлшемдері: GN 1/1
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
Назар аударыңыз! Суретте 2 металл есіктері бар ұқсас модель көрсетілген
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24110023300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Гастрономиялыққораптар саны | 4 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 310 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1428 мм |
- Бағасы: 855 595 ₸


