
Abat СХС-70-02 тоңазытқыш үстелі (1 есік, 2 жәшік, 1 есік, ернеусіз)
- Бар
- Коды:139838
869 968 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-70-02 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель салқындатылмайтын жұмыс бетімен, магнитті кірістірілген тығыздағыштары бар 2 топсалы есіктермен (оң және сол жақта), 2 тартпамен (ортада) және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік оқшаулағышы бар жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры негізіндегі тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R404a
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
- Шаңнан және зақымданудан қорғаудың жоғары дәрежесі
- Жоғары жылу оқшаулау
- Ыстықта да үздіксіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ
- Сөрелердің өлшемі: GN 1/1
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,35 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Болаттың қалыңдығы (артқы қабырғадан басқа): 1 мм
Назар аударыңыз! Суретте 3 металл есіктері бар ұқсас модель көрсетілген
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | Есік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24120021310 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Жәшіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 480 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1899 мм |
- Бағасы: 869 968 ₸


