
Abat СХС-70Н-01 тоңазытқыш үстелі (2 есік, ернеусіз)
- Бар
- Коды:263445
913 385 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-70Н-01 тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель салқындатылмайтын жұмыс бетімен, магнитті кірістіргіштері бар жапқыштары мен тығыздағыштары бар 2 топсалы есіктермен, биіктігі реттелетін 2 торлы сөрелермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Тұтас құю корпусы полиуретанды көбік оқшаулағышы бар жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Жеңіл алынатын алдыңғы және артқы қабырғалар
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату: желдеткіші бар ауа салқындатқышы температураның біркелкі таралуын қамтамасыз етеді
- Жылжымалы тоңазытқыш агрегаты
- Тоңазытқыш шкафы мен жұмыс үстелінің функцияларын біріктіреді
- Хладагент: R404a
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3 кВТ
- Номиналды ток: 1,6 А
- Сөре өлшемі: GN 1/1
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,52 кг
- Бір бөліктің пайдалы көлемі: 70 л
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 40-тан 70-ке дейін %
- Қабырғасының қалыңдығы: 60 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 860 мм
- Сөре-торға максималды рұқсат етілген жүктеме: 25 кг
- Үстел үстісіз салмағы: 71 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есікті бір немесе екі жәшіктен тұратын секцияға ауыстыру және керісінше
- Дөңгелектер (2 тығынмен, 2 тығынсыз)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Бөлшектердің түрі | Есік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 25110021100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 83 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 233 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Орташа температуратемпературалық режим | 1-ден 8 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1070 мм |
- Бағасы: 913 385 ₸


